Biz Kimiz?

Kusursuz Kaçış, 2011 yılından beri faklı korku evlerini tasarlamış, inşa etmiş, fikirler vermiş ve vermeye devam eden bir topluluktur. Kaçış evleri varolmaya başladığından beri en iyi ve en çok tercih edilen korku evlerinin kurulumunda ve fikir aşamasında emeği vardır.
Kusursuz Kaçış, bu güne kadar 6 ayrı korku evini tasarlamış, kurgulamış, hikayeleştirmiş ve siz değerli müşterilerimizin takdirine sunmuştur. Bunlar haricinde bir çok korku evinin yapımında tasarımında ve hikayesinde emeği vardır.

Bir çok film, dizi ve video klip çekimine; mekan tasarımı, sanat yönetmenliği, makyaj, sfx tasarımı gibi bir çok alanda destek sağlamıştır.

Çok amaçlı bir kuruluş olan Kusursuz Kaçış, korku evi alanında siz değerli ziyaretçilerimize Karanlık Köşk olarak hizmet vermektedir.
Sizlere eğlence ve adrenalini aynı anda yaşamayı vaat eden Karanlık Köşk, değerli ziyaretçilerini Kadıköy'de bekliyor.
Siz de takım arkadaşlarınızı toplayın ve bu eşsiz maceraya katılın.

  • Instagram
  • Facebook

Hikayemiz:

Kıbledere - Muğla, Oğlan deresi -Tokat, Hasanpaşa Kurbağalıdere - İstanbul Ve daha fazlası... Yıllardır gerçek hayattan kurgulanan filmlerde yaşanan yer isimleri deredir, Eskilerimizin genelde anlattığı hikayeler vardır, gece dere kenarlarından asla geçmeyin, derenin yanından geçerken düğün tarzında çalgı sesleri geliyor vs.. Yıllarca filmlere konu olan bu konuyu hem araştırıp hem de yaşananları beyazperdeye sunan yönetmenlerden daha farklı bir araştırma içine girdik. Hasanpaşa kurbağalıdere uzun yıllardır temizlenemeyen ve kadıköy’ün uc köşesinde bulunan bir yerdir, 1885 yıllarına kadar etrafta hiç kimse oturmamış ve bulunmamıştır. Köy halkı bu bölge üzerine çok hikaye anlatmıştır ,rivayete göre birçok kişinin bu bölge ile mazileri vardır 1885 yılında kurbağalıdere yakınına açılan hasa paşa camisi kuruldu. Bu camii merkezden uzağa kuruldu ve köy halkının uzağa kurdurmalarının sebebi bu bölgede yaşanan olayları def edebilmekti. 30 40 yıl geçtikten sonra yavaş yavaş yerleşimler başladı cami çevresinde. Çevrede oturanlar etraftan tuhaf sesler geldiğini, mahallede bulunan birkaç evin kime ait olduğunu bilmediklerini söylüyorlardı. Cami yanında sağında solunda toplamda 6 adet eski yapıt bulunuyor bir çoğu restore edilip farklı iş dallarına verilse de Andelip Esat sokağında bir adet yıkılmış ve kime ait bilinmeyen şuanda da birinci derecede tarihi eser sınıfına konulmuş, araştırmalara göre kurulduğu zamandan beri seslerin geldiği, kimilerine göre temelinde cinlerin zaptettiği, define olduğu kimilerine göre sahibinin orada öldüğünü söylediği rivayetler var. Bu binayla bitişik olan köşkte farklı iş kollarına kiraya verilmiş ama kimse bu köşkte birkaç aydan fazla kalmamıştı. Aynı bahçeye sahip bu iki bina aynı kaderi yaşıyordu. Bu gizemi çözmek, filmlerde izlediğin gibi hayali değil gerçeği yaşamaya Karanlık Köşk’e davet ediyoruz sizi. Unutma yalnız başına bunu başaramazsın, arkadaşlarınla grubunu kur ve bu maceranın tadını çıkar...

İletişim:

7 Gün 24 Saat Dilek, İstek, Öneri, Şikayetleriniz ve

İş ortaklığı İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.