top of page

T A P I N A K

H A L K A 3

yenioyun.gif

3 FARKLI OYUN SEÇENEĞİ

KORKU - GERİLİM - BİLMECE

Halka serüveninin 3. senaryosunda sizleri tutsak edecek bir oyun tasarımı gerçekleştirdik. Bu senaryoda Halka filminden çok daha fazlasını kurguladık. Video kaseti izleyenlerin başına gelen esrarengiz olayların Tapınak versiyonunda unutulmaz bir oyun serüvenini deneyimleyeceksiniz. Şifrelemeler profesyonel anlamda sürükleyici olarak yapılan bu oyunumuzda kendinizi bir film setinden öte farklı bir dünyada hissedeceksiniz. Gerilimi ve korkusu üst düzey olan bu oyunumuzda amacınız bu lanetin çıkış yeri olan mumyaların gizemli tılsımını kaldırmak olacaktır.

HİKAYEMİZ

KORKU EVİ NEDİR?

Korku Evi'nin ne olduğundan önce evden kaçış oyunu nedir bunu öğrenmememiz gerekir. Evden kaçış oyunu; kendine ait bir konusu ve amacı olan, dış mekandan tamamen bağımsız özel olarak tasarlanmış bir alanda, genelde bir ev içerisinde geçen bir oyun, bir aktivitedir. Zaman içerisinde evden kaçış oyunlarına korku ve gerilim dahil olarak korku evini ortaya çıkarmıştır. Korku ve gerilim ögeleri genel olarak özel maske ve makyajla tasarlanmış canlı mankenlerdir.

Kısaca evden kaçış oyunlarının korku ögeleriyle harmanlanmış halidir. Oyuncular için özel olarak tasarlanan bu evlerde korku ve gerilim hakimdir. Her korku evinin kendine ait bir konsepti ve hikayesi bulunur. Amacınız ekibinizle birlikte bu korku dolu eve girdikten sonra 1 saat süre içerisinde bulmacaları çözüp evden çıkmaktır.

KAÇIŞ OYUNU NEDİR?

Özenle tasarlanmış odaların belirli şifreleme yöntemiyle ortalama 1 saat içerisinde bulmacaları çözerek tüm parkurları geçmenizle son bulur. Her odanın tasarımı ambiyansı ve müziği sizi dış dünyadan kopartarak unutulmaz bir oyun serüveni içerisine hapseder. Bilgi beceri ve zekanızı kullanarak tasarlanmış bu yerden zamanı iyi kullanarak kaçmanız gerekmektedir. 

NEDEN KUSURSUZ KAÇIŞ HALKA 3 TAPINAK OYUNU?

Sizlere dekor ve bilmece anlamında %100 memnuniyet garantisi verebiliriz. Kadıköyde bulunan en iyi korku evi tasarımını sizler için özenle Heykeltraş sanatçıları tarafından tasarladık. Yaptığımız bu kaçış oyununun her odasında farklı ve profesyonel bilmeceler tasarladık, Hem korku evi severler için hem de kaçış oyunu severler için harmanladığımız korku evi kaçış oyunumuzda sizlere unutulmaz bir atmosfer sağladık. 

KORKU EVİ FİYATLARI

120 TL (Kişi Başı)

 100TL (Kişi Başı)

90 TL (Kişi Başı)

80 TL (Kişi Başı)

70 TL (Kişi Başı)

KAÇIŞ OYUNU FİYATLARI

100 TL (Kişi Başı)

 90TL (Kişi Başı)

80 TL (Kişi Başı)

70 TL (Kişi Başı)

60 TL (Kişi Başı)

DOĞUM GÜNÜ
ORGANİZASYONU

KORKU EVİ
ETKİNLİK FİYATLARI

kişi sayısına göre istediğiniz konseptler için iletişim sağlayınız

Final odasının doğum gününüze özel süslenmesi

+1 saat ekstradan etkinlik süresi özel video çekim

30 kişiye kadar katılım sağlanır

( oyun ücreti + 500 tl )

İstenilen organizasyona fiyatta değişiklikler sağlanabilir

"Sizlere 2014 yılında yazdığımız ''Fantastik bir dünyaya yolculuk" sloganını tam anlamıya gerçekleştirdik."

bottom of page