top of page
kusursuzkaciskadıköykorkuevi.jpg

Karanlık Köşk Korku Evi

KORKU VE BİLMECE SEÇENEKLERİYLE

KORKU - GERİLİM- BİLMECE

2013 Yılından itibaren 

korku ve dekor anlamında

en iyi tasarımları

gerçekleştiriyoruz

MÜKEMMEL DEKOR

EN İYİ ŞİFRELER

PROFESYONEL KURGU

GERÇEKÇİ KORKU

İSTANBULDAKİ TÜM OYUNCULARI VE OYUNSEVERLERİ ARIYORUZ

Deneyimli bir kod çözücü müsünüz yoksa bir bulmaca meraklısı mısınız? Satranç veya dama gibi bir oyunda strateji oluşturmayı seviyor musunuz? Kusursuz Kaçış, sizin gibi oyun severler için İstanbuldaki en iyi korku temalı kaçış oyunu deneyimidir! Ödüllü 2 oyunumuz sizi kaçmak için cesaret ve becerilerinizi kullanmaya zorlayacak! 

İSTANBUL'DA  EĞLENCE VE SÜRPRİZ ORGANİZASYONLAR

İstanbul'da eğlenceli bir grup etkinliği bulmaya mı çalışıyorsunuz? Bir doğum günü, yıl dönümü, aile buluşması veya düğün partisi planlıyorsanız, İstanbul, Kadıköy'deki Kusursuz Kaçış mükemmel iki seçenek sunuyor! Kendinize yeni, eğlenceli bir meydan okuma verin - ödüllü korku evi senaryolarından birinden kaçmaya çalışın.

KADIKÖY'DE KURUMSAL ETKİNLİKLER

Kurumsal bir etkinlik planlıyor ve İstanbul'da ekip oluşturma etkinlikleri mi arıyorsunuz? Çalışanlarınızın stres altında çözüm üretme becerilerini geliştirmek mi istiyorsunuz? 4 ödüllü korku temalı kaçış oyunumuzdan kaçmak istiyorsanız ekip üyeleriniz arasında ekip çalışması ve koordinasyon gerektirecektir.

K U S U R S U Z K A Ç I Ş

Antre Işık

KUSURSUZ KAÇIŞ KORKU EVİ

Kadıköy korku evleri arasında korku evi eğlence sektörü ilk çıktığı andan beri profesyonel şekilde sizlere hizmet veren ilk korku evi Kusursuz Kaçış Halka 1 olarak, 2013 Yılından itibaren sizlere 7 farklı oyunda Türkiyenin değişik lokasyonlarında Kusursuz deneyimler sunduk. Gerek hikayeleri gerek dekorları ile her oyunumuzda sizleri başka başka dünyalara davet ettik ve etmeye devam ediyoruz. Bugün Kadıköy'de olan Karanlık Köşk oyunumuzla sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyuyoruz. Uzun yıllardır müşterilerine hizmet vermeye devam eden Karanlık Köşk oyunumuzda siz değerli ziyaretçilerimizi iki farklı dünyaya davet ediyoruz. İstanbul korku evleri arasında adından çokça söz ettirmiş ve ettirmeye devam edecek Kusursuz Kaçış Kadıköy'de en iyi korku evi deneyimini sizlere sunuyor. Daha önceden korku evinde göremediğiniz dekorları tüm odalarımızda itinayla hazırlayıp hikayeye uyarladık. Türkiyenin ileri gelen Heykeltraş sanatçıları tarafından özenle tasarlandı ve korku evleri arasında göremeyeceğiniz bir tasarıma sahip oldu.

Kadıköy korku evi denince ilk akla gelen, korku evi denince parmakla gösterilen Kusursuz Kaçış'ın 4 katlı korku evi konsepti Karanlık Köşk Korku Evi Kadıköy'de ziyaretçilerini bekliyor.

About
kadıköy korku evi karanlık köşk.png

Kusursuz Kaçış'ın uzun yıllardır hizmet veren korku evlerinden biri olan Karanlık Köşk Korku Evi'nde seni ve ekibini eşsiz bir deneyim bekliyor. 4 Katlı tarihi bir  köşkte geçen oyunumuzda geçmişte aynı yerde yaşanan bir hikayeyi ele aldık ve şahit olacaklarınız sizi bugünden alıp, bu olayların yaşandığı zamana bir yolculuğa çıkaracak. 1 saat boyunca yaşadığınız her şey korkularınızı tetikleyecek, sizi zorlayacak ve korku evlerine bakış açınızı değiştirecek. Kusursuz Kaçış'ın korku evilerinden biri olan bu oyunumuzda gerçekliğe tanık olmaya hazırsan hemen bizi ara.

Features

KORKU EVİ KURALLARI

 • Oyunumuza katılan tüm misafirlerimiz kuralları kabul etmiş sayılır

 • Oyun güvenliği için arkadaşlarınıza zarar verecek hareketlerden kaçınmalısınız.

 • 16 yaşından küçükler korku evine bir yetişkin eşliğinde ya da ebeveyn onayı ile girebilir.

 • Korku evine silah, bıçak vb kesici veya ölümcül tehlikesi olabilecek herhangi bir araç-gereçle girmek kesinlikle yasaktır.

 • Oyuna başladıktan sonra korku evinde wc, yeme, içme gibi ihtiyaçlarınızı gideremezsiniz.

 • Korku evinde şiddet, zorlama veya güç kullanmanızı gerektirecek hiçbir unsur bulunmamaktadır. Bu nedenle lütfen etrafınıza zarar vermeyiniz, aksi takdirde oluşabilecek hasarlardan oyuncular sorumludur.

​​

 • Oyun süresi 60 dakikadır. Korku evine geç kalan ekiplere ek süre verilmez.

 • Korku evinde fotoğraf, video çekimi ve ses kaydı yapmak kesinlikle yasaktır.

 • Korku evimizde oyun süresince kameraların kayıtta olduğunu unutmayınız.

 • Korku evleri hamileler, epilepsi, klostrofobi, panik atak, kalp hastaları vb. sağlık sorunu olanlar için uygun olmayabilir. Sorumlulukları kendilerine aittir.

 • Korku evimizde merdivenler bulunduğundan özellikle merdivenlerde koşmayınız kendinize ve arkadaşlarınıza zarar verecek hareketlerden kaçınınız.

 • Korku evimizde misafirlerimizin güvenliğini düşündüğümüzü ve size asla temas etmeyeceğimizi unutmayınız.

FRANCHISING VE LİSANSLAMA işbirliği

FRANCHISING VE LİSANSLAMA

Kusursuz Kaçış, kendi kaçış oyununuza sahip olma hayalinize ulaşmanıza yardımcı olmak için hem franchise sahipliği hem de lisans seçenekleri sunar! Etkileşimli kaçış odası deneyimleri için endüstri standardını belirledik. Tasarımcılar, imalatçılar, sanatçılar ve oyun teorisi uzmanlarından oluşan uzman ekibimiz, kaçış odası hayallerini etkileyici bir hassasiyetle hayata geçiriyor.

Filmlerdeki gibi kaçış odaları çok çeşitli türler, ayarlar, karakterler ve hikayeler içerir - bu öğeleri bir araya getiriyor ve konuklarınızın oynadıktan çok sonra konuşacakları sürükleyici bir deneyim yaratmak için onları zorlu bulmacalarla birleştiriyoruz. 

Otel ve şirketinize ait istediğiniz bölümlere Kusursuz Kaçış standartlarında konsept dekor ve bulmaca tasarımı hizmetleri sunuyoruz.

Contact

iletişim
bilgileri

Tel. 0546 654 23 53

       0216 346 23 53

kusursuzkacis.com@gmail.com

konum

2787_Review Us Digital Downloads_digital_white_vertical.png

KARANLIK KÖŞK KORKU EVİ

Hasanpaşa Mahallesi Andelip Esat Sokak No:2 

 Kadıköy/İSTANBUL

 

lösev logo.jpg

bize
yazın

Size en kısa sürede dönüş yapacağız.

01.05.2023 Tarihinden itibaren satın aldığınız video ücretleri LÖSEV'e bağışlanacaktır.

bottom of page