top of page

Kusursuz Kaçış Kurallar

Korku evleri sizlerin ekipçe eğlenmeleri ve senaryoya bağlı kalarak belirli bir konsept içinde sizlere sunulur. Asla sizlere zarar verecek hareketlerde bulunulmaz ve hiçbir şekilde size zarar verilmez.Bunun yanısıra siz değerli ziyaretçilerimizin ekip arkadaşlarınıza ve kendinize zarar verecek davranışlardan kaçınması, karanlıkta dikkatli olması ve etraftaki objeler nedeniyle kendine zarar vermesi ziyaretçilerin kendi sorumluluğudur.

Oyunlarımızda canlı karaktere dokunulması kesinlikle yasaktır. Aksi halde oyunlar sonlandırılır ve ücret iadesi yapılmaz.

Oyunlarımız 7/24 kamera sistemleriyle izlenmekte ve kayıt altına alınmaktadır.

Oyun sırasında kaydedilen videonuzu belirlenen ekstra ücretleri ödeyerek satın alabilirsiniz.


Kusursuz Kaçış, oyun sırasında çekilen görüntülerin yayınlanma hakkını saklı tutar.

Korku evleri içerikleri belirli standartlar sağlanmadığı sürece yayınlanmaz. Bu işletmeye zarar olacağı için; karakter görünümü, dekor görünümü, şifre içeriklerinin ifşa edilmesi durumunda işletmeye verdiğiniz zarardan ötürü Kusursuz Kaçış tarafından hukuki işlemlerin başlatılması hakkı işletmeye aittir.

Oyunlarımızda tekli görevler, tüneller, sis ve diğer çeşitli korku öğeleri mevcuttur.
Rahatsız olacağınız ya da istemediğiniz efektleri ya da görevleri rezervasyon sırasında belirtmeniz gerekmektedir.

Oyunların konseptleri belirlenmiş, optimize edilmiş ve sabittiir. Kimse için oyun sırasında konseptte diğişiklik yapılamaz bu nedenle rezervasyon sırasında istemediklerinizi belirtmeniz önemlidir. 

Korku evlerimizin tamamı özel tasarlanmış dekorlara sahiptir. Eğer dekorlara zarar verirseniz işletmenin oyunu bitirme ve zararın karşılığını grup üyelerinden temin etme hakkı olduğunu unutmayınız.

Merdivenlerde, karanlıkta ve korku anlarında dikkatli olmanızı, keyifli vakitler geçirmenizi ve bu eşsiz deneyimi arkadaşlarınızla birlikte unutulmaz bir saat olarak hatırlamanızı temenni ederiz.

Müşterilerimiz randevu aldığında müşteri temsilcisi ile belirlediği saatte gelme sorumluluğundadır.
Eğer belirlenen saatte gelme sorumluluğu gösterilmezse işletmeye verilen zarardan ötürü sorumlu tutulacak ve işletme hukuki işlemleri başlatma hakkına sahip olacaktır.

Bu sayfa kuralları rezervasyon sırasında müşterilerimize bildirmek amacı ile her ekibin rezervasyon alan üyesine gönderilmektedir.
Bu kuralları okuyup ekip üyelerinin tümü ile paylaşma sorumluluğu rezervasyon için iletişim kuran ekip üyesine aittir.

kusursuzkaçışkadıköykorkuevi.png
bottom of page